Industrial Automation

Find out more

Electrical Engineering

Energy Efficient Project for Hotel Sol Garden

Details

Software Engineering

Projektant sustava automatizacije

Opis posla:
Kandidat će raditi na projektiranju sustava automatizacije ( hardverski i softverski dio ).
Sposobnost analize i razumjevanja zahtjeva klijenta i/ili projektnog zadatka radi predlaganja odgovarajućeg rešenja. Sposobnost samostalnog rada uz minimalnu superviziju u izradi kompletne tehničke dokumentacije (BOM, Proizvodna dokumentacija,...)
Praćenje izrade sklopova, pružanje tehničke podrške i rješavanje realnih problema i kritičnih situacija koje mogu nastati u procesu izrade.

Uvjeti:
• imperativ: elektrotehničko znanje i znanje engleskog jezika
• poželjno: poznavanje EPLAN-a i AutoCAD-a
• poželjno: radno iskustvo na sličnim poslovima minimalno 3 godine
• Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke
• Vozačka dozvola B kategorije

Programer sustava automatizacije

Opis posla:
Kandidat će raditi na programiranju PLC-a, instalaciji, puštanju u pogon i servisiranju postrojenja unutar EU te širom svijeta na lokacijama klijenta.
Količina vremena provedena u puštanju u pogon u inozemstvu može ukupno iznositi više od 6 mjeseci u godini.

Uvjeti:
• imperativ: poznavanje programiranja PLC-a i SCADA sustava SIEMENS, ALLAN BRADLEY, ...

Računovođa – “ Project Accountant ”

Opis posla:
• zaprimanje i kontrola računovodstvene dokumentacije
• praćenje robnog računovodstva (Narudžbenice, Primke, Izdatnice, Skladište,....)
• knjiženje sve knjigovodstvene dokumentacije i usklađenja salda konti kupaca i dobavljača (vođenje knjige URA, IRA) i komunikacija sa vanjskim računovodstvom
• platni promet - internet bankarstvo, ePorezna, eMirovinsko
• izrada i obračun putnih naloga
• priprema podataka i pravovremena izrada mjesečnih financijskih izvještaja
• praćenje zakona i propisa iz područja računovodstva i financija

Uvjeti
• VŠS, VSS
• minimalno 3 godine radnog iskustva na poslovima računovodstva
• poznavanje računovodstvenog i poreznog zakonodavstva
• poznavanje MS Office paketa (Word, Excel, Power Point, Outlook)
• poznavanje računovodstvenog programa Pantheon
• poznavanje engleskog jezika, poznavanjem talijanskog jezika (prednost)
• samostalnost, pedantnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka
• dobre organizacijske vještine
• vozačka dozvola B kategorije